• Свято незвичайне, для всіх воно повчальне

  Свято незвичайне, для всіх воно повчальне Свято незвичайне, для всіх воно повчальне Свято незвичайне, для всіх воно повчальне Свято незвичайне, для всіх воно повчальне Свято незвичайне, для всіх воно повчальне

  Святого Миколая з радістю чекають діти, адже у День Святого – 19 грудня, всі, хто були чемними, отримують подарунки.

  Дню Святого Миколая працівники центральної бібліотеки для дітей присвятили захід «Свято незвичайне, для всіх воно повчальне», учасниками якого стали читачі − четвертокласники БЗШ №11.

  На початку заходу юні читачі переглянули мультфільм «Святий Миколай», який ознайомив їх із біографією Святого Миколая, історією цього свята, а потім дружньо відповідали на запитання вікторини «Чарівною стежкою до щастя і добра», заробляли зірочки ізчеснотами Святого.

  Гра-квест «Подорож у країну Новоріччя» занурила дітей у інтелектуальні ігри, вікторини та конкурси.

  Четвертокласники, розділившись на три команди «Миколайчики», «Колядники» та «Янголята»,мандрували святковими локаціями книгозбірні, виконували різноманітні завдання: відгадували загадки зкнижкової виставки «Святкова круговерть», розгадували кросворд «Святий Миколай» в Кімнаті Казок, вгадували за уривком із зимової казки твір та знаходили його в бібліотечному фонді, складали з перших літер назв книжок ім’я головного героя цього дня.

  Зароблені зірочки-чесноти школярі розмістили на фліпчарті, створивши віртуальний портрет Чудотворця.

  Справжнім дивом була поява Святого Миколая. Він завітав до бібліотеки та подарував дітям незабутні емоції, враження й солодощі.

  Отже, дива трапляються! Сподіваємось, що зимові свята, які ще попереду, принесуть всім багато радості та справжніх див.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше