• Казку зима візерунком малює, Миколай подарунки дарує

  Казку зима візерунком малює, Миколай подарунки дарує Казку зима візерунком малює, Миколай подарунки дарує Казку зима візерунком малює, Миколай подарунки дарує

  У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і кладе, переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані гостинці. І що, характерно, саме ті дарунки, які собі намріяли слухняні хлопчики й дівчатка.

  Звідки Миколай знає що кому потрібно? Напередодні чарівної ночі діти пишуть листа до святого, кладуть його на вікно і сподіваються на здійснення мрії. Чи то Ангел, чи то яка пташка того листа забере. А якщо малюк ще не вміє писати, то святий і так здогадається.

  А що чекає неслухняних? Ну, таких у нас майже не було. Навіть дорослі іноді «випрошують» собі презенти, бо святий Миколай приходить і до малих, і до дорослих, усіх, хто у нього вірить.

  17 грудня працівники книгозбірні №3 провели святкові чудасії «Казку зима візерунком малює, а Миколай подарунки готує». Учасниками дійства стали учні 2-А класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класовод Людмила Саранчук). Захід відбувся на шкільному подвір’ї. Бібліотекарі розповіли дітям про те, ким же є насправді був святий Миколай. Діти ознайомилися з цікавими книгами про нього, похвалилися чобітками, провели смішнючу руханку, мали змогу прослухати казкову легенду про дивні чародійства Чудотворця.

  Усі ми чекаємо на прихід святого Миколая. Чекаємо, бо віримо!

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше