• Миколай з’явився на поріг

Миколай з’явився на поріг Миколай з’явився на поріг Миколай з’явився на поріг Миколай з’явився на поріг

Традиційна народна обрядовість відзначається різноманітністю і виражає споконвічне прагнення забезпечити щастя й добробут, відвести зло, передбачити майбутнє! Одним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято Святого Миколая.

19 грудня фахівці книгозбірні №3 для учнів 4-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (класовод Людмила Саранчук) підготували літературний акорд «Випав перший білий сніг і Миколай з’явився на поріг».

Бібліотекарі показали юним книголюбам лялькову виставу. Якою радістю наповнилися маленькі серця, яким щастям сяяли їхні оченята, коли вони підходили до Святого Миколая і отримували від нього солодкі дарунки.

Казкові герої розповіли школярам цікаві історії, легенди про Святого Миколая. Діти читали вірші, співали пісень «Ой хто, хто Миколая любить», «Ішов Миколай лужком-бережком», брали активну участь у відгадуванні загадок, різноманітних іграх та конкурсах.

І цьогорічний Миколай обдарував дітей своїми гостинцями, не обманув їхніх сподівань.

Несподіванкою для працівників книгозбірні та відвідувачів став візит Святого Миколая, який приніс свої дарунки.

Для всіх нас Святий Миколай є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти, милосердя. Тож наслідуймо великого Святого доброчинням.

Ксенія Гнуда.