• Надія нації

Надія нації Надія нації Надія нації Надія нації Надія нації

До Міжнародного дня волонтера у бібліотеці-філії №4 сімейного читання відбувся День інформації «Звичайні люди для надзвичайних справ», в рамках якого відбулася зустріч читачів книгозбірні з білоцерківськими волонтерами.

Присутні мали змогу познайомитись із книжковою виставкою «Надія нації тепер – хоробрий, мужній волонтер» та мультимедійною презентацією «Волонтерство – явище унікальне».

Бібліотекарка Юлія Харченко познайомила гостей філії з історією виникнення волонтерства у світі, й Україні.

До розмови долучились волонтери: депутатка міської ради Ольга Нагорна, Людмила Плохотнюк, Зінаїда Касяненко, Наталя Казанчук.

Тріо «Співограй» подарувало учасникам заходу низку українських народних пісень.

Бібліотекарки пригостили волонтерів чаєм і солодощами. У читальній залі панувала дружня атмосфера, адже там зібралися однодумці.

Колектив книгозбірні також бере активну участь у волонтерському русі, організовуючи благодійні ярмарки, збір коштів на потреби ЗСУ, конкурси дитячих малюнків і листівок з теплими щирими привітаннями захисникам.

Українців у цей складний час об’єднує спільна мета – Перемога.

Катерина Волинець.