• Рідна мова – коріння нації

Рідна мова – коріння нації Рідна мова – коріння нації Рідна мова – коріння нації Рідна мова – коріння нації Рідна мова – коріння нації

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Мова – це найсильніший інструмент збереження і розвитку матеріального й духовного спадку кожного народу. Тому знати, вивчати, берегти і збагачувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

В бібліотеці сімейного читання відбувся День інформації «Рідна мова – коріння нації». Для дітей 4-х та 3-х класів Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії №16 бібліотекарки провели мовленнєву гру «Рідна мова – серця мого подих». Маленькі читайлики розгадували кросворди і ребуси, відповідали на питання вікторини, поповнили свої знання у вивченні фразеологізмів і народних приказок.

Працівники читального залу провели для семикласників ліцею «Білоцерківський колегіум» мовознавчий тренінг «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?». Діти дізналися цікаві факти про українську мову, утворювали нові слова із запозичених іноземних, відгадували мовні загадки, продовжували рядки з українських народних пісень, застосовували архаїзми тощо.

В читальному залі також була розгорнута книжкова виставка «Рідна мова моя, поетична й пісенна!»

Катерина Волинець.