• Козаччина – славна історія України

Козаччина – славна історія України Козаччина – славна історія України Козаччина – славна історія України

1 жовтня українці відзначають День захисників та захисниць України одночасно із Днем славного українського козацтва.

Напередодні свята на патріотичні читання «Козаччина – славна історія України»до книгозбірні №3 завітали читачі – учні 8-Вкласу Білоцерківської гімназії початкової школи №15 разом з вчителькою історії Аллою Павленко.

Фахівчині книгозбірні розповіли дітям про життя і побут українського козацтва, про те, хто такі козаки, як з’явилася Запорізька Січ, які традиції і звичаї існували в ній, хто такі пластуни та характерники, їхнє бойове мистецтво, фізичну витримку, віру та духовне життя.

Школярі дізналися про засновника Січі Байду Вишневецького, про Івана Підкову, який першим почав практикувати далекі морські походи та про козака-характерника Івана Сірка. Розповіді бібліотекарок супроводжувалися показом відео-сюжетів.

Восьмикласники переглянули тематичну книжкову виставку, на якій зібрані видання, що розповідають про багаті й славні традиції, мужність і хоробрість оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Наталія Добровольська