• Як козаки до бібліотеки ходили Як козаки до бібліотеки ходили Як козаки до бібліотеки ходили Як козаки до бібліотеки ходили

У кожного народу своя історія, свої традиції, символи та обряди. Вони століттями передаються від покоління до покоління, аби зберегти унікальність нації. І в українців є те, що ніколи не загубить їх серед великої кількості народів.

12 жовтня до бібліотеки-філії №3 завітали учні 4-Б класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 (класовод Аліна Фесенко) на гостину веселих випробувань «Як козаки до бібліотеки ходили».

Фахівці книгозбірні в цікавій формі розповіли дітям про життя і побут українського козацтва. Читачі переглянули книжкову виставку «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!», із задоволенням гортали книги та журнали, представлені на виставці.

Непосидьки охоче взяли участь у веселих випробуваннях. Учні показали себе розумними, кмітливими, життєрадісними. Година веселих випробувань вдалася на славу!

Ксені Гнуда.