• Спорт та зарядка – здорове малятко

Спорт та зарядка – здорове малятко Спорт та зарядка – здорове малятко Спорт та зарядка – здорове малятко

Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним в усьому світі, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров’я.

На спортивно-розважальний мікс «Спорт та зарядка – здорове малятко!» до вихованців освітнього центру «Диволенд» завітали бібліотекарки філії №1 для дітей.

Маленькі читайлики розповіли, що дуже люблять займатися спортом, відвідують спортивні гуртки та секції з футболу, боксу, вільної боротьби, тощо.

Малеча вправно грала в цікавіігри: «Передай м’яча», «Лови – не лови». Бібліотекарки Юлія Волошина познайомила дітей з книгами про значення спорту й фізкультури в житті людини.

Дітлахи окрім знань та тренування, отримали чимало позитивних емоцій та веселий настрій.

Тетяна Качанова.