• Ми зі спортом дружимо − живемо не тужимо

Ми зі спортом дружимо − живемо не тужимо Ми зі спортом дружимо − живемо не тужимо Ми зі спортом дружимо − живемо не тужимо Ми зі спортом дружимо − живемо не тужимо

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято прихильників здорового способу життя.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

З нагоди цього свята в бібліотеці-філії №1 для вихованців ЦСПРД «Злагода» відбулися спортивні розваги «Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила».

Під час заходу дітлахи емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість та азарт. Весело та цікаво було гратися та змагатися.

За активну участь у розвагах малюки отримали символічні «медалі» та солодкі подарунки. Читайлики ознайомилися та переглянули книги з книжкової виставки «Чотири кроки до здоров’я» .

З хорошим настроєм, позитивними емоціями, щасливими та задоволеними оченятами дітвора залишила бібліотеку.

Майя Тарасенко.