• Купало іде –Марену веде

Купало іде –Марену веде Купало іде –Марену веде Купало іде –Марену веде Купало іде –Марену веде

7 липня у бібліотеці-філії №3 відбулася народознавча подорож «Купало іде – Марену веде». Читачам було цікаво дізнатися про традиції святкування цього чарівного свята, про дивну квітку папороті, про символ магічної Купальської ночі – багаття.

Члени клубу «Пролісок» Академії пенсіонерів взяли участь у конкурсі на кращий купальський вінок. Та спочатку познайомилися з переліком квітів та рослин, які вплітають у вінок, з їхніми цілющими властивостями. Під час заходу звучали українські народні купальські пісні у виконанні хору ім. Григорія Верьовки. Жінки із задоволенням підспівували.

Також у бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Дива Купальської ночі». Представлена на ній література знайомить з історією виникнення свята Івана Купала, пов’язаними з цим днем звичаями, обрядами, прикметами, повір’ями та традиціями святкування.

Нехай це свято принесе усім трохи чарівництва. Хай здійсниться найзаповітніша мрія! А вона у нас одна на всіх – хай в мирі заквітує наша Україна!

Наталія Добровольська.