• День Європи в книгозбірні

Починаючи з 2023 року День Європи в Україні відзначатиметься 9 травня, спільно з державами Європейського Союзу.

З давніх давен Україна славиться демократичним устроєм. Наша культура, народні традиції та цінності завжди були європейськими. Тому не дивно, що Україна вже давно є невід’ємною частиною Європи. І сьогодні ми боремося за демократичні європейські цінності та виступаємо щитом для всього цивілізованого світу.

З нагоди свята працівники бібліотеки-філії №4 сімейного читання підготували для відвідувачів книжкову виставку «Україна в сузір’ї європейських держав», на якій представлені книги про політичну. економічну співпрацю нашої держави з країнами Європейського Союзу. А маленькі читайлики мали можливість насолодитися мандрівкою сторінками народних та авторських казок європейських авторів.

Катерина Волинець.