• День Європи – символ спільних цінностей

  День Європи – символ спільних цінностей День Європи – символ спільних цінностей

  Європа – це простір, де існує не лише багато цікавих традицій, але й спільні цінності. Прагнення України зайняти належне місце в сучасному європейському процесі й, водночас, мати власне обличчя в контексті розвитку європейської і світової цивілізації неможливе без усвідомлення свого історичного коріння. Європа –це історичний дух України.

  Напередодні Дня Європи, що відзначають в Україні 18 травня, бібліотекарі філії №2 провела для членів клубу «Осіннє золото» інформаційний калейдоскоп «Королі та королеви: українці на європейських престолах». Так, київських князів Х – ХІІІ століття можна вважати справжніми «тестями Європи» – такою кількістю шлюбів із королівськими династіями не могла похвалитися жодна інша держава, крім Київської Русі.

  Під час заходу присутні прослухали гімн Європейського Союзу «Ода радості» з 9-ї симфонії Людвіга ван Бетховена, дізналися, що «Згода в різноманітті» –є офіційним девізом Європейського Союзу, який означає , що європейці єдині у спільній роботі на благо миру. Читачів також було ознайомлено з тематичною викладкою літератури «День Європи – символ спільних цінностей».

  Сьогодні Європейський Союз – це союз демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру. Україна також обрала європейський шлях розвитку і це стало частиною української національної ідеї.

  Ми – європейці настільки, наскільки ми – українці, і лише, відчувши себе справжнім українцем можназбудувати свій український дім за європейськими стандартами.

  Наталія Янківська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше