Україна – держава європейська

З метою залучення користувачів до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, популяризації європейської та української культурної спадщини та з нагоди Дня Європи в бібліотеці-філіалі №6 проведено низку заходів.

Допитливі читайлики прослухали бесіду «Ми маленькі європейці» та переглянули слайд-презентацію «Мандруємо країнами Європи», під час якої мали нагоду разом з бібліотекарем Людмилою Романюк ознайомитися зі звичаями, традиціями, обрядами та національними стравами різних європейських країн та літературою країн Європи.

Гуртківці «Чарівного пензлика», під час мистецької години «Україна – це Європа», відобразили своє бачення європейського шляху розвитку України. Кожна картина – це підтвердження того, що День Європи є для нас святом миру і єднання.

Увазі користувачів філії також запропоновано перегляд літератури «Місце України в Європі».

Надія Гаврилова.