• Війна. Перемога. Пам’ять

Війна. Перемога. Пам’ять Війна. Перемога. Пам’ять Війна. Перемога. Пам’ять Війна. Перемога. Пам’ять Війна. Перемога. Пам’ять

З нагоди Дня пам’яті та примирення у бібліотеці-філії №3 для членів клубу «Пролісок» Благодійного фонду Костянтина Єфименка відбулася патріотична свіча «Війна. Перемога. Пам’ять».

Присутні прослухали розповідь бібліотекарки про Другу світову війну, переглянули відеоролик «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Бажаючі взяли участь у майстер-класі «Мак символ пам’яті».

У читальній залі книгозбірні створено тематичну виставку-інсталяцію «Не забувай! Не пробачай! Не відступай!», яка буде діяти протягом травня.

Для учнів старших класів БЗ ІФН №1 працівники філії №3 провели патріотичний майданчик «Дорогою до Перемоги».

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Пам’ятаємо тих, хто пройшов страшну школу тієї вже далекої війни, хто з неї не повернувся.

Шануємо всіх, хто сьогодні відстоює право на життя і є прикладом мужності, патріотизму і любові до Батьківщини. Щиро віримо у щасливе майбутнє незалежної України. Пам’ятаємо історію та відстоюємо сьогодення.

Наталія Добровольська.