• Пам’ятай про Крути

Пам’ятай про Крути Пам’ятай про Крути Пам’ятай про Крути

В Шкарівській сільській бібліотеці з нагоди 104-річниці Бою під Крутами, відбулася година історичної правди «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

Читачі − учні 7-8 класів прослухали цікаву розповідь бібліотекарки про героїчні події української історії та переглянули відео перегляд «Бій під Крутами».

Увазі користувачів була представлена книжкова виставка «Пам’ятай про Крути». На виставці були розміщені книги з історії України, матеріали які дають змогу глибше пізнати наше непросте минуле, усвідомити, якою дорогою ціною здобуто незалежність України.

Наприкінці заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героївКрут.

Захід був спрямований на виховання почуття патріотизму, відданості, любові до Батьківщини та вшанування пам’яті про тих, хто відстоював і відстоює свободу і незалежність України.

Катерина Степанова.