• Пам’ятаємо. Вшановуємо

Пам’ятаємо. Вшановуємо Пам’ятаємо. Вшановуємо Пам’ятаємо. Вшановуємо Пам’ятаємо. Вшановуємо

До 78-ї річниці визволення міста Біла Церква від нацистських загарбників працівники бібліотеки-філії №6 спільно з користувачами книгозбірні − третьокласниками БЗШ 23 (класоводи Тетяна Кучинськая та Ірина Пащенко), здійснили патріотичний десант «Стала пам’ять людська обелісками» до меморіалу Слави.

Захід мав за мету вшанування вояків, що поклали життя, визволяючи Білу Церкву та усіх, хто не повернувся з фронтів Другої світової війни.

Бібліотекарки розповіли читачам про важкі роки окупації, кривавий терор, геноцид та особливу увагу приділили масовому героїзму воїнів і народних ополченців. Учасники заходу дізналися, що окупація Білої Церкви тривала з 16 липня1941 року до 4 січня 1944 року – 902 дні.

Дітям було презентовано книгу «Біла Церква: шлях крізь віки». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у роки війни та поклали квіти до Вічного вогню. Також всі разом відвідали алею скульптур, присвячену воїнам-білоцерківцям, які загинули під час російсько-української війни.

Надія Гаврилова.