• На струнах серця Володимира Сосюри

На струнах серця Володимира Сосюри На струнах серця Володимира Сосюри На струнах серця Володимира Сосюри На струнах серця Володимира Сосюри

З нагоди 125-річчя від дня народження Володимира Сосюри у центральній бібліотеці для дорослих зустрілися членкині клубу «Водограй», що працює у книгозбірні.

Бібліотекарі провели для читачів поетичну годину «На струнах серця Володимира Сосюри». «Водограєвці» також підготувалися до зустрічі, вони розповіли про Сосюру-українця, його щирість як людини і як поета.

Творчість митця наповнена особистими переживаннями, які віддзеркалюють саму душу українського народу. Його поетичне слово – це світ любові і ненависті, радості і страждань, душевних злетів і падінь.

Учасники заходу декламували поезії автора, уривки з недописаних поем «Мазепа» і «Махно».

Перегляд відеофільму «Так ніхто не кохав» відкрив присутнім невідомі сторінки особистого та творчого життя Володимира Сосюри. Все життя поет жив з однією надією, з надією на те, що український народ відродиться і посяде гідне місце серед інших народів світу.

Леся Шимоня.