• Пісня збирача нектару

Пісня збирача нектару Пісня збирача нектару Пісня збирача нектару

14 листопада у бібліотеці №3 відбулася літературно-ювілейна мозаїка «Пісня збирача нектару» письменника-краянина Віктора Никифоровича Грабовського з нагоди його 75-річчя.

Працівники книгозбірні цікаво і змістовно розповіли поважній громаді біографію поета, літературознавця, перекладача, романіста, члена Національної спілки письменників України, лауреата премій імені Володимира Сосюри, Дмитра Нитченка та Івана Огієнка, представили викладку його художніх творів й зробили коментований огляд.

Присутні прослухали вірші у виконанні автора, який передав естафету поціновувачам його поезій. У читальній залі прозвучали вірші зі збірок: «Вербна неділя», «Пісня збирача нектару», «Острів милосердя», «Жагалівка».

Твори Віктора Грабовського до щему вражають своєю відкритістю, безпосередністю, великою любов’ю людей до світу, а передусім до рідної землі.

І ще не один раз в пам’яті присутніх відлунюватимуть слова:

«Допоки ти живеш у ріднім слові,

Доки прагнеш душі поєднати, –

Триватиме Людина у людині

І світ триватиме у правді та любові».

Ксенія Гнуда.