• З Україною в серці

З Україною в серці З Україною в серці

З нагоди Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності у центральній бібліотеці проведено бібліотечний диліжанс "По долині жито, по горі блакить”, в якому взяли участь читачі бібліотеки.

Ольга Соломаніна розповіла про історію запровадження свят,національно-визвольну боротьбу українського народу за незалежність, героїв, які її здобували з часів Козацької доби до безстрашних захисників Вітчизни в зоні АТО.

Тетяна Кириленко ознайомила присутніх з літературою, представленою накнижковій виставці "Свою Україну любіть”.

Учасники заходу декламували вірші Тараса Шевченка, Павла Тичини, Ліни Костенко, Володимира Сосюри, Івана Світличного, Василя Симоненка про Україну, її непереможний народ, волю і незалежність.

Закінчилося свято патріотичним флешмобом "Україна − це ми”.

Людмила Чупак.