• Подаруй своє серце Україні!

Подаруй своє серце Україні! Подаруй своє серце Україні! Подаруй своє серце Україні! Подаруй своє серце Україні! Подаруй своє серце Україні!

Сьогодні вся країна протистоїть ворогу та єднається навколо головних цінностей – незалежності та волі України. Воїнам на передовій дуже потрібна підтримка з дому, особливо дітей. Працівники бібліотеки-філії №6 з 1 по 14 лютого провели патріотичну акцію «Подаруй своє серце Україні», яку започаткували 8 років тому, на підтримку військових, учасників ООС.

В акції взяли участь користувачі філії, вихованці ДНЗ №8 «Золотий півник», ДНЗ №27 «Червона Шапочка», ДНЗ №12 «Джерельце», №31 «Незабудка», №35 «Вербиченька», учні БЗШ №21 та №23. До заходу долучились гуртківці студії «Азалія» та школи рукомистецтва «Креатив» Цпо «Соняшник», вихованці школи мистецтв №4.

Близько 150 учасників власноруч виготовили 250 сердець у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Протягом 14 днів малеча створювала листівки, основним атрибутом яких є серце. Таким чином діти передали крихітки своїх сердець, любові та шани тим, хто нині утримує мирне небо над нашими головами, захищає наш спокій від ворога.

Кожна робота – це художній витвір, зроблений з любов’ю. Дуже приємно, що багато листівок дітлахи зробили разом з батьками, вихователями та керівниками гуртків. Всі вони різняться своєю оригінальністю й неповторністю. Доповнюють добірку листівок плакати «Ми за мир», «Серце для України», «Тепло дитячих долоньок» та прапор України, який передали вихованці ДНЗ №31 «Незабудка».

Дитячі листівки вже передані волонтерам Тетяні Виговській і Костянтину Климчуку. Зовсім скоро вони знайдуть своїх адресатів на передовій в Пісках. Тож, нехай роботи дітей, наповнені теплом їхніх сердець, зігріють захисників у ці зимові, морозні дні.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Разом – ми сила!

Надія Гаврилова.