Ретро-подорож

Нещодавно в бібліотеці-філії села Скребиші КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона була оформлена виставка вітальних поштових листівок «Ретро-подорож». Бібліотекарка Валентина Олексієнко презентувала читачам колекцію новорічно-різдвяних листівок.

На виставці були представленні різноманітні листівки з цікавими малюнками, минулих років випуску, найстарша з яких датована 1961-м роком.

Виставка зацікавила користувачів різних вікових категорій, починаючи від школярів і закінчуючи людьми поважного віку.

Молоді люди здивовано розглядати різнокольорові картинки з мультиплікаційними малюнками, цікавились як такі листівки розсилали, чому саме поштою, адже зателефонувати скоріше і простіше. Пані Валентина пояснювала, що то є ціла епоха… Тоді більшість людей так вітала своїх рідних, близьких та друзів зі святами, що тримати живу листівку набагато приємніше ніж отримати СМС. А старше покоління згадувало як самі обмінювались такими листівками, розповідали, які з екземплярів отримували. І обидва покоління зійшлись на думці, що слід відновити цю чудову традицію.

Валентина Олексієнко.