• День села Скребиші

  День села Скребиші

  25 вересня відбулося святкування Дня села Скребиші. Бібліотекарка  Валентина Олексієнко організувала виставку-ярмарок, яка була розміщена  в двох переносних палатках.

   
  На великих фотостендах було відображено життя школярів та вихованців дитячого садка. Зачаровували картини Юлії Коробко – випускниці художньої школи та активної читачки бібліотеки. Не менш цікавими були вишиті бісером картини Тетяни Майстренко й картини розфарбовані за номерами Аллою Олексієнко, Антоніною Олексієнко та Катериною Семидою. Також на виставці було представлено колекцію оригінальних прикрас з бісеру майстрині Людмили Кобець. Кожен бажаючий мав можливість придбати прикрасу, яка йому сподобалась (гості свята так і робили). Але найбільше відвідувачів виставки зацікавили стародавні вишиті картини та предмети стародавнього побуту жителів села.
   
  В оформленій пані Валентиною фотозоні кожен бажаючий мав можливість перевдягатися в українські костюми та сфотографуватись.
   
  А ще, разом з працівницею будинку культури Анастасією Сиротою, Валентина Григорівна готувала рибну юшку, якою  пригощала всіх бажаючих.

  Власна інформація  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше