• Відкрий для себе Європу

Відкрий для себе Європу Відкрий для себе Європу Відкрий для себе Європу Відкрий для себе Європу

Кожна людина мріє про подорожі! Це не просто розвага. Численні відвідування багатьох куточків Землі надають можливість не тільки побачити безліч цікавого, а й з’ясувати, як живуть різні люди на планеті, що і як вони роблять, про що мріють.

З метою поширення та розповсюдження інформації про європейські країни та їхню культурну спадщину працівники бібліотеки-філії №3 для учнів 2-А класу БНВО «ЗОШ №15– ДЮСОК» (класовод Людмила Саранчук) провели цікавий урок-пізнання «Європа без кордонів». Захід відбувся на відкритому повітрі.

Дороговказом для дітей стала чудова книжка «Відкрий для себе Європу». Вона надає інформацію лаконічною та простою мовою. Наповнена цікавими фактами й барвистими ілюстраціями, жваво описує Європу та стисло пояснює що таке Європейський Союз.

Для допитливих чомучок бібліотекарі підготували вікторину з цікавими запитаннями, а саме:

-скільки зірок на прапорі ЄС?

-яку країну вважають законодавицею моди?

-Яка улюблена печена страва італійської кухні?

-які гроші введені в Європейському Союзі?

Захід завершився флешмобом «Я – українець, я – європеєць».

Ксенія Гнуда.