• Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся

  Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся

  17 травня, з нагоди Дня Європи, центральна бібліотека для дітей запросила п’ятикласників на європейські перегони «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».

  Мандрівка Європою мала зупинки: «Географічна», «Кулінарна», «Інтелектуальна»,«Літературна».

  На початку заходу підлітки здійснили відеоподорожі «Як виник Європейський Союз?» та «Парад країн Європи». Читачі дізналися історію створення ЄС, отримали багато цікавої інформації про європейські країни, познайомилися із Гімном ЄС.

  Ведуча заходу Інна Кабула запропонувала учасникам заходду безліч цікавих фактів про такі країни як: Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія, Швейцарія, Ісландія, презентувала дві нові дитячі книжки Надійки Гербіш «Мандрівки з чарівним Атласом. Венеція», «Мандрівки з чарівним Атласом. Гринвіч» та книгу Петра Мельника«Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії».

  Знайомлячись з історією, культурою, традиціями Європи, школярі взяли участь у грі «Відгадай країну», відповідали на запитання географічної вікторини «Чи знаєш ти Європу?», впізнавали літературних героїв із казок європейських країн за описом.

  Увазі читачів були представлені книжкова виставка «Цікаві факти про Європу» та викладка літератури «Казки країн Європи».

  Під гаслом «Україна – це Європа!» учасники заходу провели флешмоб. Діти подарували мешканцям мікрорайону символічні сердечка із побажаннями миру і злагоди, взаєморозуміння між Україною та країнами Європи, нагадали білоцерківцям, що День Європи відзначається в Україні в третю суботу травня.

  Захід був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції, формування «європейської свідомості» та виховання «громадянина Європи», усвідомлення молодими українцями своєї приналежності до Європи.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше