Гірке щастя кримських татар

Трагічною сторінкою увійшла в літопис історії кримськотатарського народу його депортація 1944 року, яка стала одним з найбільших злочинів радянського режиму.

Відеолекторій «Гірке щастя кримських татар» відбувся в бібліотеці-філії №10 для десятикласників БЗШ №5 напередодні Дня боротьби за права кримськотатарського народу.

Старшокласникам була запропонована інформація «Кримські татари – хто вони?» та спомини Ешрефа Нафєєва та Муніре Менгазієвої – очевидців депортації.

Відчути себе у вирі тих страшних подій молодь мала змогу завдяки відеофільмам: «Дві долі – дві історії», «Трагедія цілого народу», «Депортація кримських татар в цифрах» .

На жаль, і сьогодні кримські татари знову зазнають переслідувань, а їхні права порушуються.

Ми разом з волелюбним народом, вшановуємо пам’ять невинних жертв злочину і віримо, що їхні права, як корінного населення, будуть відновлені і гарантовані у складі незалежної України.

Ганна Нагорна.