• Яблуневий розмай

Яблуневий розмай Яблуневий розмай Яблуневий розмай Яблуневий розмай Яблуневий розмай

21 жовтня відзначають Всесвітній день яблука. З нагоди свята працівниці бібліотеки-філії №2 підготували для читачів – третьокласників Білоцерківської гімназії – початкової школи №13 пізнавально-розважальну мозаїку «Яблуневий розмай».

Від бібліотекарки Олени Буяненко дітлахи дізналися, що яблуко – це скарбниця вітамінів та корисних мікроелементів, а яблуня найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято.

Пані Олена розповіла маленьким читайликам багато цікавих фактів про яблука. А далі на малечу чекали різноманітні ігри та конкурси: «Подаруй яблуку комплімент», «Поясни прислів’я» та «Чарівна корзина».

Наприкінці заходу бібліотекарка Ірина Осіпенко запропонувала юним непосидам створити власноруч «соковиті» яблука з кольорового паперу.

А на згадку про свято бібліотечні фахівчині пригостили дітей червонобокими запашними яблуками.

Олена Буяненко.