• Символ твоєї свободи

Символ твоєї свободи Символ твоєї свободи Символ твоєї свободи Символ твоєї свободи

Тризуб – це символ свободи української нації. З нагоди Дня Державного Герба України працівниці бібліотеки-філії №2 провели для читачів – семикласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №13 годину державності «Символ твоєї свободи».

Завідувачка книгозбірнею Світлана Линник розповіла про тисячолітню історію виникнення та розвитку національного символу держави. Учасники заходу переглянули презентацію «Символ єдності держави», взяли участь у вікторині, присвяченій українським символам. Бібліотекарки запропонували присутнім скласти пазли із зображенням Тризуба та пограти в ігри «Закодоване слово» і «Факт чи фейк».

Наприкінці зустрічі фахівчині книгозбірні побажали семикласникам віри у світле майбутнє, любові до рідної землі та поваги до історичної спадщини. Нехай живе Україна та її символи, що зберігають нашу історію та об’єднують нас у незламній боротьбі!

Олена Буяненко.