• Пісня, яка єднає Україну

Пісня, яка єднає Україну Пісня, яка єднає Україну

10 березня в Україні відзначається День Державного Гімну. З нагоди свята працівники бібліотеки-філії №6 провели годину державності «Ще нам, браття українці усміхнеться доля!» для учнів 3-А класу БПШ №23 (класовод Наталія Гладка).

Бібліотекарка зауважила, що Гімн, як Герб і Прапор, належить до найбільших святинь народу. Вона про інформувала присутніх про те, що Гімн «Ще не вмерла України і слава і воля…», створений Павлом Чубинським та покладений на музику Михайлом Вербицьким, звучить сьогодні могутньо й гордо – як символ невмирущого народу, котрий обрав шлях свободи і незалежності.

Третьокласники дізналися, що Державний Гімн України було перекладено 14-ма мовами світу.

Учасники заходу переглянули відео «Історія Гімну України». Діти взяли участь у вікторині на тему «Я і Україна» та ознайомилися із представленими на тематичній полиці виданнями про історію національного Гімну нашої країни.

Захід завершився виконанням Гімну учасниками заходу.

Світлана Шута.