• Державні символи України – святиня нашого народу

Державні символи України – святиня нашого народу Державні символи України – святиня нашого народу Державні символи України – святиня нашого народу

Україна… Золота і чарівна сторона. Земля рясно уквітчана зеленню. Історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю і щастя – велика та складна. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині свої державні символи, які уособлюють її історію та сутність. Герб, Прапор і Гімн – основні державні символи України, історія яких сягає глибокої давнини.

Патріотичну годину «Державні символи України – святиня нашого народу» провели працівники бібліотеки-філіалу №6 спільно з керівником зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва ЦТДЮ «Соняшник» Людмилою Красніцькою-Луцик для учнів 1-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка). Бібліотекарі оформили виставку-інсталяцію, на якій представлені поетичні твори про Україну та малюнки й поробки із зображенням державних символів.

Діти дізналися про історію створення гімну «Ще не вмерла Україна», прослухали його у різних інтерпретаціях: у виконанні О.Пономарьова, зірок телеканалу «1+1», дитячого хору тощо. Також гімн України прозвучав чотирнадцятьма мовами світу. Після прослуховування, маленькі патріоти й самі виконали гімн. Також малеча ознайомилася з головним символом нашої держави – Гербом, уміло розшифрувавши знак, прочитали слово «Воля» та історією святкування Дня Державного Прапору України.

Активними були учні і під час проведення поетичної хвилинки. Вони залюбки читали вірші Д.Білоуса, Г.Чубач, Т.Шевченка, в яких оспівується краса улюбленої матінки України.

Першокласникам сподобалася гра-вікторина «В нашім серці – Україна». Діти виявилися справжніми знавцями історії держави. Приємно, що підростаюче покоління знає та цікавиться історією своєї країни, її символами та традиціями.

На закінчення заходу всі присутні виконали пісню Тіни Кароль «Україна – це ми».

Надія Гаврилова.