• Степан Бандера – символ волі

Степан Бандера – символ волі Степан Бандера – символ волі

1 січня виповнилося 115 років від дня народження незламного борця за самостійну Україну Степана Бандери. З цієї нагоди у бібліотеці-філії №2 відбулося перехрестя думок «Степан Бандера – символ волі» для членів клубу «Цікаве дозвілля».

Завідувачка книгозбірнею Світлана Линник ознайомила присутніх із цікавими фактами з життя українського політичного діяча, одного з лідерів українського національно-визвольного руху 30-50-х років ХХ ст. Переглянувши відеоролик «Хто такий Степан Бандера?», учасники заходу дізналися про події, що спонукали його до боротьби та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували вороги України.

Для користувачів книгозбірні бібліотекарки підготували книжкову викладку «Провідник ОУН в українській і європейській історії», матеріали якої розповідають про життя та діяльність Степана Бандери, значення його політичної спадщини та ролі в національному і духовному відродженні Української держави.

Олена Буяненко.