• Правда та міфи про Степана Бандеру

  Правда та міфи про Степана Бандеру

  Під такою назвою нещодавно в бібліотеці №8 відбулася історична година, присвячена 110-й річниці від дня народження Степана Бандери – лідера національно-визвольної боротьби за незалежність України. На захід завітали студенти Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму. Працівники книгозбірні підготували цікаву інформацію про дитинство, юність та зрілі роки життя і діяльність видатного українця.

  Захід проходив у формі діалогу. Під час жвавого спілкування кожен бажаючий мав змогу висловити свою думку та ставлення до Степана Бандери, адже його прізвище, останнім часом, увійшло в повсякденність. Про нього згадують як про людину-міф, історія його життя неоднозначна. Попри полярні ставлення, як прихильники, так і противники Бандери мають складнощі з відтворенням фактів його біографії. Дуже мало документів збереглося до нашого часу і тільки завдяки мемуарам самого Степана Бандери вдалося відтворити його автобіографію.

  Перш ніж сформувати своє ставлення до історичного персонажа, варто дізнатись, принаймні, базову інформацію про нього. Студенти із задоволенням переглянули запропоновану відео-презентацію про життєвий шлях та причини загибелі лідера ОУН.

  Сучасним громадянам України потрібно вивчати історію своєї країни та її найвідоміших постатей: письменників, громадських діячів, революціонерів. Степан Бандера – один з них.

   

  Світлана Хмільова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше