• Щедрі розсипи талантів

Щедрі розсипи талантів Щедрі розсипи талантів Щедрі розсипи талантів Щедрі розсипи талантів

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. У бібліотеці-філії №4 сімейного читання вже стало доброю традицією у цей день проводити літературно-мистецький вернісаж «Щедрі розсипи талантів».

У теплому, дружньому колі зібралися талановиті музиканти, літератори, артисти-аматори самодіяльного театру.

У виконанні учнів школи мистецтв №6 дитячих духових оркестрів, під керівництвом молодої талановитої педагогині Яни Гільової, концертмейстерів Олени Тищенко та Ірини Шаповал, прозвучали твори українських і зарубіжних композиторів: класичні джазові композиції, твори сучасних композиторів і виконавців:Тараса Петриненка, Святослава Вакарчука, Івана Клименка, Олега Псюка.

Викликала захоплення присутніх гра талановитих юних акторів самодіяльного театру мініатюр «Перспектива» гімназії-початкової школи №6, під керівництвом учительки української мови і літератури Ганни Качки. Діти співали пісень про Батьківщину, мир і таку бажану перемогу.

На заході звучали вірші юних поетів зі студії «Олександрійський бульвар», що працює при бібліотеці (керівник письменниця-краянка Ганна Ручай).

Катерина Волинець.