• День українського козацтва у бібліотеці-філії села Скребиші

День українського козацтва у бібліотеці-філії села Скребиші День українського козацтва у бібліотеці-філії села Скребиші День українського козацтва у бібліотеці-філії села Скребиші

День українського козацтва у бібліотеці-філії села Скребиші було вирішено провести з користю та із задоволенням.

Куліш з давніх-давен був стравою козаків, яка надавала їм сили, наснаги, відваги та тримала воїнів ситими довгий час, що дозволяло долати довгі відстані та вигравати важкі бої.

Зварити справжній куліш справа не з простих, але читачі скребишанської бібліотеки не бояться труднощів і радо беруться за такі справи.

Під час готування багато говорили про козаків та про свято Покрови Пресвятої Богородиці й про те, як вони пов’язані між собою. Пригадали відважних захисників і захисниць, які нині боронять рідну землю від рашистських загарбників.

Учасники дійства обмінювалися думками, обговорювали події сивої давнини та теперішню ситуацію в країні. Усі разом мріяли про Перемогу та мирне небо. Напевно через це куліш і вийшов надзвичайно смачним.

Валентина Олексієнко.