• Осінь золота нам несе свята

Осінь золота нам несе свята Осінь золота нам несе свята Осінь золота нам несе свята Осінь золота нам несе свята Осінь золота нам несе свята

Ось і минуло літо. Настала осінь. По-різному ми називаємо її: багатою, золотою, дощовою, розкішною, чарівною, примхливою, щедрою. Але як би там не було, осінь – це прекрасна пора.

Хтось із великих сказав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразди, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його, а інакше буде зовсім невесело».

15 вересня фахівчині книгозбірні №3 провели народознавче свято «Осінь золота нам несе свята». Учасниками заходу стали члени клубу «Пролісок» Академії пенсіонерів благодійного фонду Костянтина Єфименка. Бібліотекарки представили чудову книжкову виставку з відповідною назвою, зробили коментований огляд літератури.

Членкині клубу принесли щедрі осінні дарунки, квіти. На свято завітала і сама Королева Осінь.

Піднесено пройшла поетична хвилинка «Летять сріблясті павутинки». Звучали рядки віршів Ліни Костенко, Василя Симоненка, Андрія Демиденка…

Присутніх зачарували вірші про осінь Галини Бакал (колишнього координатора клубу «Пролісок», яка, на жаль, відійшла у вічність.Допомогла оспівати красу осені вікторина «Смачні дарунки».

Третій рік поспіль у другу суботу вересня українці відзначають День українського борщу, який цьогоріч відбувся 9 вересня. Кожна господиня ділилася своїми родинними рецептами цієї страви. То ж готуйте борщ. Так, як ви його любите. Як готує його мама, бабуся та передавайте таємницю рецепту наступним поколінням.

Наприкінці свята на бібліогостині «Щедра осінь дарами» всі із задоволенням пригощалися яблуками, грушами, виноградом, горішками.

Свято Осені – одне із самих яскравих та барвистих свят, що проходять у нашій бібліотеці!

Ксенія Гнуда.