• Осіння гостя у бібліотеці

Осіння гостя у бібліотеці Осіння гостя у бібліотеці Осіння гостя у бібліотеці Осіння гостя у бібліотеці

До центральної бібліотеки для дорослих завітала красуня осінь.

Гамірлива і сонячна, сумна і дощова, зоряна і барвиста подарувалачленам клубу «Водограй» гарний настрій.

Присутні з радістю читали поезії про осінь: «Осінь, гарна молодиця» Тараса Шевченка, «Осінній вітре...» Івана Франка, «Осінь» Лесі Українки, «Шипшина важко віддає плоди»і «Красива осінь вишиває клени» Ліни Костенко, «Осінь у барвистому намисті» Євгена Гуцала та, як завжди, власнівірші. Не обійшлося і без пісень про золоту пору року, які учасники заходу співали разом із солістками вокального ансамблю «Ровесник».

Красу щедрої осені намагалися передати бібліотекарі, презентуючи відео замальовки «Осінні барви» та виставку-інсталяцію «Осіння музика душі».

«Водограєвці» влаштували виставку «Осінній ноктюрн», яка дивувала щедрими осінніми плодами та квітами.

Наприкінці свята всі із задоволенням пригощались дарами осені.

Тетяна Кириленко.