• Все буде Україна

Все буде Україна Все буде Україна Все буде Україна Все буде Україна Все буде Україна

Канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. І знову вересень кличе дітлахів до школи. Перший день осені особливий, адже кожен учень розпочинає нову сторінку свого шкільного життя.

«Все буде Україна!» – під таким гаслом відбувся перший урок миру для шестикласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №13. В гості до школярів завітали бібліотечні фахівчині філії №2.

Працівниці книгозбірні запропонували присутнім продемонструвати свої знання, кмітливість, уважність та швидкість взявши участь у іграх: «Словоманія», «Скажи українською», «Що заховано під прямокутником» та вікторині «Що я знаю про Україну?».

Цікавим і захоплюючим для учасників заходу став флешмоб «Моя квітуча Україна». На паперових квіточках, які учні розмістили на карті України, кожен висловив свої мрії про майбутнє та бажання жити у мирній країні.

Приємним сюрпризом для дітлахів став патріотичний торт, у шматочках якого на кожного учня чекали передбачення та побажання.

Світлана Линник.