• Дитячі мрії мають крила

Дитячі мрії мають крила Дитячі мрії мають крила Дитячі мрії мають крила

Юні читачі центральної бібліотеки для дорослих – учні 4-В класу гімназії слов’янських мов-початкової школи №1 (класовод Майя Миколаївна Фофанова) взяли активну участь у Київському обласному конкурсі малюнку «Мрії мають крила», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей та Дню Конституції України.

Максим Онопрієнко, Владислава Ластовецька, Ельміра Наврузова, Юлія Бобрик, Вікторія Стьожка, Ангеліна Домащук, Сергій Кременецький-Мельничук і Кіра Пригорко подали на конкурс оригінальні, позитивні, яскраві, креативні малюнки, на яких відобразили свої дитячі мрії про Мир, Перемогу, щасливе майбутнє.

Переможці конкурсу будуть оголошені на сторінці Київської обласної бібліотеки для дітей у соціальній мережі Фейсбук до Дня Конституції України.

Щиро дякуємо юним художникам, Майї Миколаївні Фофановій та керівництву школи.

Людмила Чупак.