Тараса думки будуть жити віки

14 березня у центральній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків конкурсу читців творів Тараса Шевченка «Тараса думки будуть жити віки!»

На розсуд журі було представлено 48 відеовиступів читачів Білоцерківської ЦБС та учнів шкіл Білоцерківської громади.

За результатами оцінювання журі у віковій категорії «Учні 1-4 класів»

І місце виборола Вікторія Руда, учениця 3-го класу гімназії-початкової школи №5. ІІ місце розділили: Соломія Кириченко, читачка філії №4, учениця 2-го класу БПМЛГ №16; Анастасія Вакарчук, вихованка театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник», учениця 4-го класу ліцею «Перша Білоцерківська гімназія»; ІІІ місце – Альона Ващенко, читачка філії №6, учениця 2-го класу БПШ №23; Софія Мельниченко, читачка філії №3, учениця 2-го класу гімназії-початкової школи №15.

У віковій категорії «Учні 5-9 класів» перемогли:

·І місце – Яна Ліпінська, читачка філії №4, учениця 8-го классу гімназії-початкової школи №6 «Перспектива»;

·ІІ місце – Арсеній Сафроненко, читач філії №2, учень 7-го классу гімназії-початкової школи №17; Софія Марчук, читачка філії №4, учениця 8-го классу гімназії-початкової школи №6 «Перспектива»;

·ІІІ місце – Мельніченко Владислав, читач ЦБ, учень 8-го классу ліцею «Перша Білоцерківська гімназія»; Матвій Клименко, вихованець театральної студії «Пролог» ЦПО «Соняшник», учень 5-го класу ліцею «Перша Білоцерківська гімназія».

Всі переможці відзначені дипломами та подарунками від КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона.

Грамотами були відзначені: Соломія Гальченко (4 роки) та Соломія Сесьомко (4 роки), як найменші поціновувачки Шевченкового слова; Соліман Соліман за популяризацію Шевченкового слова іноземною (німецькою) мовою та вокальний ансамбль «Козачий гарт».

Олена Корнієнко.