• Трагічний, величний і вічний Василь Стус

Трагічний, величний і вічний Василь Стус Трагічний, величний і вічний Василь Стус Трагічний, величний і вічний Василь Стус Трагічний, величний і вічний Василь Стус

Щороку в січні працівники центральної бібліотеки для дорослих проводять міський конкурс на краще виконання творів Василя Стуса.

Цьогоріч це був 18-й конкурс, який з відомих причин пройшов у режимі онлайн. У змаганнях взяли участь 15 учнів та студентів, читачів бібліотек міста. Учасникивиразно, проникливо, емоційно і натхненно декламували поезії великого поета-шестидесятника, дисидента, правозахисника і полум’яного борця за вільну Україну Василя Стуса.

Володарем Гран-прі конкурсу став учень гімназії-початкової школи №13 Владислав Зелінський, який блискуче прочитав вірш поета «Моя Україна».

Серед школярів перше місце виборола Дарина Юрчик, учениця гімназії-початкової школи №15.

Друге місце посіла Ольга Люта, третє місце ─ Софія Ткачук, учениці ліцею «Перша Білоцерківська гімназія», учасниці театральної студії «Пролог» ЦПо «Соняшник».

Перше місце серед студентів журі присудило Ксенії Недрезі, студентці Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу.

Друге місце дісталося Альоні Коляді, студентці Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Третє місцеприсуджено Дар’ї Данилко (Уманський державний педагогічний університет).

Спеціальниминагородами відзначені студенти ДНЗ БПТУ ім. П.Поповича Артем Юрченко і Андрій Качан.

Всі переможці отримають дипломи і призи від управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Людмила Чупак.