• Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки Тараса думки будуть жити віки

4-5 березня у центральній бібліотеці для дітей відбувся щорічний загальноміський конкурс читців-декламаторів творів Т.Г. Шевченка «Тараса думки будуть жити віки». Цього року в конкурсі взяли участь 66 учасників. В перший конкурсний день змагалися учні 1-4 класів.

Журі у складі: голова – Костянтин Климчук – голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, директор видавництва «Час змін. Інформ»; члени журі – Тетяна Суконнік, заступник директора з навчально-виховної роботи БЗШ № 11; Олександра Нагорна, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС визначило переможців.

І місце посів талановитий дошкільник Захар Василенко. ІІ місце розділили: Софія Соколова, учениця 4 класу БЗШ № 11; Варвара Середа, учениця 3 класу БСШ № 1. ІІІ місце вибороли – Максим Романенко, третьокласник БЗШ № 6; Наталія Іваніцька, третьокласниця БНВО «Перша гімназія».

5 березня виступали учні 5-9 класів.

Гран-прі конкурсу виборола Ксенія Недрега, учениця 7 класу БНВО «Перша гімназія».

У номінації «Читці-декламатори»: І місце – Поліна Лотоцька та Анна Прилуцька п’ятикласниці БНВО «Перша гімназія»; ІІ місце – Дарина Шевченко, учениця 7 класу БЗШ № 4; Вадим Рубльов, восьмикласник БНВО «Ліцей- МАН»; ІІІ місце – Анатолій Попелянець, учень 5 класу БЗШ № 17 та Ангеліна Кобринець, учениця 5 класу БЗШ № 17.

У номінації «Літературно-музичні композиції» перемогла Ліза Терещенко, учениця 9 класу БЗШ № 21.
    ІІ місце розділили – Поліна Гончар, учениця 7 класу БСШ № 12 та Євгенія Писаренко.

5 березня виступи конкурсантів оцінювало журі у складі: голова – Володимир Дідківський, член Національної спілки письменників України; Тетяна Суконнік, заступник директора з навчально-виховної роботи БЗШ № 11; Олександра Нагорна, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС.

Переможці конкурсу отримали подарунки від Білоцерківської міської ЦБС та депутата міської ради Ігоря Гейла.

Олена Корнієнко.