• Вітаємо переможців міського онлайн конкурсу «Український Сократ»

З нагоди 300-річчя від дня народження видатного філософа, поета, байкаря Григорія Савовича Сковороди центральною бібліотекою проведено міський онлайн конкурс «Український Сократ». На сторінці групи «Центральна бібліотека м. Біла Церква» у соціальній мережі Фейсбук було завантажено 88 відео.

Майже 100 учасників, читачів бібліотек міста, змагалися за звання кращого читця творів Григорія Сковороди. Відрадно, що не вперше у поетичних змаганнях взяли участь школярі із Тетієва.

Компетентне журі, переглянувши відеоролики, викладені на сторінці групи, визнало, що усі відео гарно оформлені, креативні, емоційні, неповторні.

Володарем Гран-прі конкурсу стала студентка БНАУ Наталія Баліцька, яка зворушливо прочитала лист Сковороди до Михайла Ковалинського «Дізнайся, що називаю щасливим життям…».

Серед учнів І-ІVкласів перше місце було присуджено: Софії Мельніченко (Білоцерківська гімназія-початкова школа №15), Златі Алексієнко (Білоцерківська гімназія-початкова школа №21) і Тетяні Береговій (Білоцерківський ліцей-гімназія №20).

Друге місце посіли учні Білоцерківської гімназії-початкової школи №3 Зоряна Тищенко і Артем Коваленко.

Третє місце розділили учні Білоцерківської гімназії-початкової школи №7 Олександра Сукач і Матвій Коржанов та учень Білоцерківської гімназії-початкової школи №5 Артем Довгопол.

У номінації «Учні 5-8 класів» перше місце виборола учениця Білоцерківської гімназії-початкової школи №15 Дарина Юрчик.

Друге місце присуджено Матвію Клименко (Перша Білоцерківська гімназія) і вихованцям театрального гуртка «Калейдоскоп» Цпо Тетіївської міської ради (керівник Ольга Кулаківська).

Третє місце розділили Ольга Люта (театральна студія «Пролог» Цпо «Соняшник» ) і Ангеліна Шубіна (Білоцерківська гімназія-початкова школа № 4).

Серед старшокласників перше місце присуджено Дарині Іванович(Білоцерківська гімназія-початкова школа №11), друге місце – Сабіні Агеєвій (Перша Білоцерківська гімназія), третє – Леоніду Куртішову (Білоцерківський ліцей – МАН).

Ксенії Недрезі, студентці Білоцерківського гуманітарно-педагогічногофахового коледжу присуджено перше місце. Друге – Альоні Коляді (Національний університет «Києво-Могилянська академія»). Третє місце посіли: Єлизавета Терещенко (ТЕФК БНАУ) і Поліна Гончар (КМАМ ім. Глієра).

Всі переможці отримають дипломи і подарунки від управління культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Людмила Чупак.