• Переможці конкурсу виконавців творів Т.Г.Шевченка визначені

13 березня в центральній бібліотеці для дітей відбувся загальноміський конкурс виконавців творів Тараса Григоровича Шевченко «Тараса думки будуть жити віки». Цього року конкурс проводився трохи пізніше, у зв’язку з карантином, оголошеним у навчальних закладах міста.

52 поціновувачі творчості Великого Кобзаря змагалися у трьох вікових категоріях: учні 1-4 класів, учні 5-7 класів та учні 8-9 класів.

Компетентне у журі, у складі голови – письменника-краянина Володимира Дідківського, заступника директора з виховної роботи БЗШ №11 Тетяни Суконник та головного методиста відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС Олени Бульди відзначило високий рівень виконавчої майстерності конкурсантів.

Переможцями у молодшій віковій категорії стали:

Молодша вікова категорія (1-4 класи):

І місце – Влад Мельниченко (2 кл., БСШ № )

ІІ місце – Катерина Сергієнко (4 кл., БСШ №1)

ІІ місце – Євген Гришко (3 кл., ЦТДЮ «Соняшник»)

ІІІ місце – Анатолій Попелянець (3 кл., БЗШ №17)

ІІІ місце – Альона Рашковська (2 кл., читачка бібліотеки-філії №9)

ІІІ місце – Назар Шевченко (2 кл., БЗШ №22)

Середня вікова категорія (5-7 класи):

І місце – Альона Королевич (6 кл., гімназії №1)

ІІ місце – Настя Чернух (7 кл., ЦТДЮ «Соняшник»)

ІІІ місце – Лілія Демченко (7 кл., БЗШ №17)

Старша вікова категорія (8-9 класи):

І місце – Батенко Дарина (9 кл., БЗШ №9)

ІІ місце – Катя Кшевінська (8 кл., гімназії №1)

ІІ місце – виконавці літературно-музичної композиції «Три душі»: Каріна Братисюк, Крістіна Тригуб, Анна Панько (9 кл., гімназія №)

ІІІ місце – Марія Бондарець (9 кл., БЗШ №4)

ІІІ місце – Діана Замкова (8 кл, Ліцей-Ман)

ІІІ місце – Катерина Кривошея (8 кл., БСШ №1)

ІІІ місце – Уляна Коломієць (9кл., гімназіїя№1)

Гран-прі конкурсу виборола читачка бібліотеки-філії № 9, дев’ятикласниця Анна Хоменко.

Переможці та учасники були нагороджені та відзначені дипломами, призами, заохочувальними подарунками, які надали: відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради; голова міського осередку Міжнародної організації «Жіноча громада» Надія Гаврилова, голова громадської організації «Дієва молодь» Сергій Істомін, голова благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Олена Іванова.

Олена Бульда.