• Тиждень дитячого читання у філії с.Скребиші

Тиждень дитячого читання у філії с.Скребиші Тиждень дитячого читання у філії с.Скребиші

З нагоди проведення Тижня дитячого читання у бібліотеці-філії села Скребиші відбулися різноманітні цікаві заходи.

Юні читачі ознайомились із творчістю письменниці-краянки Таїни Братченко. Дітям дуже сподобалися казки про тварин та природу, оповідання та різноманітні народні прикмети (від чого вони походять та як їх розуміти).

Для старшокласників бібліотекарка презентувала твори-ювіляри українських та зарубіжних письменників.

Малечі прийшлися до вподоби твори Сашка Лірника, а сааме його казка «Як козак з відьмою одружився».

Бібліотечна фахівчиня разом з читачами пригадала улюблені вірші дітлахів, а також познайомила їх з творчістю місцевих поетів: Володимира Дідківського, Алли Носовської, Анатолія Кульчицького, Віктора Євтушенка.

Тиждень минув насичено та змістовно.

Валентина Олексієнко.