• Читати – світ пізнавати

Читати – світ пізнавати Читати – світ пізнавати Читати – світ пізнавати Читати – світ пізнавати

Книга – це одне з найбільших див, створених людиною. З них ми дізнаємося про минуле та сьогодення, вони ведуть нас у захоплюючу подорож країною Знань.

5 квітня в бібліотеці-філії №3 в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулася книжкова тусівка «Нам книга відкриває світ».

У заході взяли участь читачі – учні молодших та середніх класів Білоцерківської гімназії початкової школи №15 та діти сімей ВПО, з якими філія тісно працює з 17 травня 2022 року. Бібліотечні фахівчині провели змістовний захід. У книгозбірні панувала атмосфера емоційного комфорту і духовного взаємозбагачення.

Книжкова тусівка була проведена у взаємодії з Білоцерківським міським центром соціальних служб, представником якого була Наталія Петрівна Жеребньова.

Діти залюбки брали участь у вікторинах, іграх, конкурсах, стали справжніми акторами, відтворивши казку «Ріпка».

Родзинкою заходу стала майстерка, присвячена святу Великодня. Всім і дітям, і дорослим, було цікаво та весело!

Ксенія Гнуда.