• Під небом театру

Під небом театру Під небом театру Під небом театру Під небом театру Під небом театру

27 березня весь світ відзначає свято акторів та поціновувачів їхнього таланту ─ Міжнародний день театру.

Саме в цей день фахівчині книгозбірні №3 відкрили закулісні таємниці учням 5-В класу Білоцерківської гімназії початкової школи № 15 (класний керівник Наталія Бадзюх), запросивши їх поринути у зворушливий казковий світ під час мистецького етюду «Під небом театру», ставши учасниками добрих повчальних історій.

Головною складовою заходу стала лялькова вистава «Ріпка», в якій юні п’ятикласники були справжнісінькими акторами.

З історії нам відомо про домашні лялькові театри в українських родинах: Косачів, Заньковецьких, Тобілевичів, Марії Підгірянки, Рильських. Про те вже сьогодні зросло покоління, яке сприймає не театральну гру, а мультиплікаційні та художні фільми…

Відомо, що у спілкуванні ляльки з глядачем наживо існує неповторний шарм! Дітям цікавий ляльковий театр. Бо вдома у них є різні іграшки, але вони не рухаються, нічого не розповідають, нічого не запитують. А тут все навпаки! Ляльки рухаються, говорять, все вміють, ведуть розмову. У цьому сьогодні переконалися як бібліотекарі, так і читачі. Учасники заходу були захоплені сценічним дійством, створеним власноруч.

В аудиторії панувала позитивна енергетика, тому що театр об’єднує душі!

Ксенія Гнуда.