• У «Серпанка» − ювілей

У «Серпанка» − ювілей У «Серпанка» − ювілей У «Серпанка» − ювілей У «Серпанка» − ювілей У «Серпанка» − ювілей

Нещодавно відсвяткував свій 10-річний ювілей клуб Академії пенсіонерів «Серпанок», який працює при бібліотеці сімейного читання №4.

У затишній читальній залі книгозбірні зібралася родина академістів, щоб згадати та насолодитися миттєвостями, проведеними разом. На екрані змінювалися фото та відео з різних заходів, екскурсій та зустрічей.

Завідуюча бібліотекою Катерина Волинець привітала присутніх з ювілеєм та подякувала за плідну співпрацю.

Клуб «Серпанок» славиться своїми співочими талантами, і цього разу на іменинах клубу чарівні вокалістки радували присутніх своїм співом. Чудового настрою додало театралізоване дійство про вічну тему батьків і дітей.

Слід зазначити, що сьогодні клуб з ентузіазмом займається волонтерською роботою. Членкині клубу шиють, в’яжуть, печуть, відправляючи свої вироби воїнам на передову і тим самим допомагаючи наблизити перемогу.

Керівник клубу Людмила Плохотнюк побажала всім міцного здоров’я, миру та подальшої активної й цікавої роботи.

Світлана Могорит.