• Збройні сили України – слава, гордість, міць країни

Збройні сили України – слава, гордість, міць країни Збройні сили України – слава, гордість, міць країни Збройні сили України – слава, гордість, міць країни Збройні сили України – слава, гордість, міць країни

До 30-річчя від дня заснування Збройних сил України у бібліотеці-філії №9 сімейного читання відбувся День інформації «Хоробрі хлопці!».

День інформації розпочався відкриттям книжкової виставки «Україна – країна героїв». Для найменших читачів книгозбірні була проведена військово-патріотична година «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни».

Гарною традицією відзначення свята стало проведення в бібліотеці шахового міні-турніру «Сміливі починають і виграють». Зазвичай змагаються військовослужбовці 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців та читачі книгозбірні. Під час турніру у читальній залі панувала тепла, дружня атмосфера. Кубок переможця отримали мужні, ерудовані військові, а найкращим гравцем серед читачів було визнано Назара Попа. Всі учасники змагань отримали подарунки та гарний настрій.

Завідувачка бібліотекою Катерина Волинець привітала захисників України зі святом, побажала всім здоров’я, миру та здійснення найзаповітніших мрій і бажань.

Світлана Могорит.