• Сильніший за долю

Сильніший за долю Сильніший за долю Сильніший за долю

На Святвечір поетові і Героєві України Василеві Стусу виповнилося б 85…

З-поміж українських письменників ХХ ст. доля Василя Стуса найбільш схожа на Шевченкову. Обох переслідували імперії: першого – царська, іншого – комуністична. Обидва зазнали заслання із забороною на творчість. В обох життя обірвалося передчасно, у 47 літ.

Василь Стус – людина рідкісної моральної чистоти, голос сумління, правди, порядності.

6 січня фахівці книгозбірні №3 Білоцерківської ЦБС імені Петра Красножона для широкого загалу користувачів провели літературно-інформаційну мозаїку «30 цитат із творів Василя Стуса, які стали афоризмами».

Увазі користувачів у читальній залі представлена книжкова виставка з відповідною назвою. Бібліотекарі зробили її коментований огляд.

Учасники заходу читали улюблені поезії Василя Стуса, рядки яких стали афоризмами.

Василь Стус казав: «Долі не обирають…Її приймають – яка вона не є. А коли не приймають, тоді вона силоміць обирає нас».

Ксенія Гнуда.