• Холодний подих згаслої свічі

Холодний подих згаслої свічі Холодний подих згаслої свічі Холодний подих згаслої свічі Холодний подих згаслої свічі

До 90-ї річниці початку Голодомору1932-1933 років − геноциду українського народу, в бібліотеці-філії смт Терезине проведено годину-спомин «Холодний подих згаслої свічі».

Бібліотекарка розповіла присутнім про страшні події, спричинені штучним голодом.

Вшановуючи пам’ять жертв геноциду, учасники заходу переглянули відео та фотоматеріали, в яких висвітлюються сумні сторінки історії українського народу.

Читачі поважного віку поділилися спогадами-свідченнями своїх батьків.

Діти долучились до акції «Запали свічу пам’яті» та створили панно з квітів «Незабудка пам’яті», ушанувавши хвилиною мовчання пам’ять замордованих голодом та політичними репресіями українців.

Відвідувачам бібліотеки була запропонована виставка книжково-документальних матеріалів «Злочин проти народу».

На жаль сьогодні російські послідовники радянського режиму розв’язали злочинну війну проти України. Тоді вбивали голодом, а нині− зброєю.

Хай пам’ять про всіх невинно замордованих дає нам віру та силу в боротьбі за майбутнє нашої держави.

Олена Бойкова.