• Схилимо голови в скорботі

  Схилимо голови в скорботі Схилимо голови в скорботі

  Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодомору. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

  На вшанування пам'яті жертв геноциду працівники ЦДБ провели годину історичної пам’яті «Схилимо голови в скорботі», мета якої– донести правду сучасникам про цю трагедію.

  Бібліотекарка Антоніна Даценко ознайомилавідвідувачів із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема із фактами Голодомору безпосередньо на Білоцерківщині, звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Чорна сповідь нашого народу», де представлені архівні документи, ілюстровані матеріали, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців,книжкові видання, які розкриваютьмоторошні картини найстрахітливішого в історії людства злочину.

  Під час заходу користувачі дізналися про перебіг, причини та наслідки трагедії, переглянули та прокоментували документальний фільм «Голодомор. Україна ХХ століття».

  Наприкінці заходу присутні запалили свічки та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

  Запрошуємо всіх білоцерківців та гостей міста 26 листопада приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». О 16.00 долучайтесь до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.

  Вічна пам'ять і вічний спокій душам загиблих від Голодомору – геноциду 1932-33 років!

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше